فرآیند سرمایه‌گذاری – سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه

معنای سرمایه‌گذاری
برای ما چیست؟

در سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه با اشتراک‌گذاری سرمایه، شبکه گسترده مشتریان و قدرت تحلیل خود بستری مناسب برای شکوفایی استارتاپ‌ها ایجاد کرده‌ایم. ما با شناسایی کسب‌وکارهای نوپای فعال در حوزه فینتک مسیر و فرصت مناسب رشد سریع تدوین می‌کنیم و در توسعه استارتاپ‌هایی با محصولی متناسب نیاز سرمایه‌گذاران و فرصت‌های بازار همراه شما هستیم.

ایده، پیشنهاد خلاقانه یا استارتاپ فرقی ندارد

اطلاعات اولیه برای ارزیابی ایده یا محصول (Pitch Deck) را از اینجا برای سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه ارسال کنید.

فرآیند پذیرش در
سرمایه‌گذاری جسورانه
آگاه

شروع فرآیند سرمایه‌گذاری

در ادامه و طی تعاملاتی که بین تیم شما و تیم بررسی سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه انجام می‌شود به جلسه‌ای دعوت می‌شوید تا ایده و Pitch Deck خود را ارائه کنید.
نتیجه مثبت این جلسه، یعنی شروع فرآیندهای سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه بر روی تیم، ایده و کسب و کار.

برای دریافت سرمایه از کجا شروع کنیم؟

تیمی متشکل از متخصصان کسب‌وکار و خبرگان بازار مالی، ایده، استارتاپ یا کسب‌وکار پیشنهادی شما را ارزیابی و ارزشگذاری کرده و اولین بازخورد برایتان ارسال می‌شود.

سوالات متداول درباره سرمایه‌گذاری

ما در سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه همواره برای پاسخگویی به سوالات شما در مورد نحوه همکاری و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های مالی آماده‌ایم. چند سوال متداول را در اینجا پاسخ داده‌ایم، اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با ما تماس بگیرید.

سرمایه‌گذاری بر روی چه نوع ایده و کسب‌وکارهای انجام می‌شود؟

ما در سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه از ایده‌های خلاقانه، فناورانه و کسب‌وکارهای فینتک استقبال می‌کنیم، ما به ارزش نوآوری شما آگاهیم.

مزیت سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه چیست؟

شرکت‌های سرمایه‌گذاری جسورانه (CVC) اغلب بر روی یک حوزه مشخص مانند سلامت، مالی یا فناوری فعالیت دارند چرا که این شرکت‌ها با تمرکز بر روی یک حوزه و تجربه فعالیت طولانی مدت در آن زیرساخت و توان لازم برای سرمایه‌گذاری بر روی شرکت‌های کوچک مشابه را دارند.

سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه نیز بر روی حوزه مالی و فینتک متمرکز است و تجربه سال‌ها فعالیت در بازار سرمایه را در سابقه خود دارد. تجربه در حوزه مالی و موفقیت در بازار بورس به ایجاد شبکه ارتباطات گسترده و قوی، دریافت مجوزهای فعالیت و توسعه زیرساخت‌های پایدار در این حوزه منجر شده است و توسعه سریع و پایدار ایده‌های برتر حوزه مالی را تضمین می‌کند.

پشتیبانی از کسب‌وکارهای نوپا تنها نیاز به سرمایه ندارد بلکه لازم است رویکرد این کسب‌وکارها به خلق محصولات جدید و نگاه آنها به راهکارهای مبتنی بر فناوری را نیز پذیرفت و با آن همراه بود. روحیه نوگرا در آگاه و تجربه فعالیت در کسب‌وکارهای نوپای فناورانه، نیازهای ویژه این نوع فعالیت و روندهای کاری آن نیز یکی از مزیت‌های ما است.

سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه در چه حوزه‌ای از کسب‌وکارهای نوپا حمایت می‌کند؟

فعالیت سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه، بازوی کارآفرینی کارگزاری آگاه، بر حوزه مالی متمرکز است و در کسب‌وکارها و ایده‌های کارآفرینی فناورانه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند که به حوزه بازار سرمایه و فینتک مرتبط هستند.

کنار هم ثروت‌آفرینی می‌کنیم

دستان کارآفرینان حوزه مالی را به گرمی می‌فشاریم.
با ما در تماس باشید.

درخواست سرمایه‌گذاری