پورتفولیو – سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه

نمونه های توسعه سرمایه گذاری

نگهدارنده متن برای توضیحات بیشتر برای این عنوان و برای نشر و نمونه های بیشتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

روش کالری‌شماری یکی از متدهای نوین و بسیار سالم برای کاهش و کنترل وزن است و شما را از رژیم‌های طاقت‌فرسا و ناسالم بی نیاز می‌کند. کرفس یک اپلیکیشن کالری‌شمار است که به شما کمک می‌کند غذاها و فعالیت‌های روزانه‌ی خود را کنترل کنید و با تنظیم میزان غذای خود به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. کرفس مجموعه‌ای بیش از ۱۰۰۰ غذا و ۱۵۰ نوع فعالیت ورزشی در اختیار شما قرار می‌دهد و به طور مرتب به آنها اضافه می‌شود.

کرفس

کالری شمار و رژیم غذایی

در داراتو با توجه به میزان ریسک پذیری شما در فرآیندهای مالی، سبدهای سرمایه گذاری مختلف و متنوعی پیشنهاد می‌شود. شما با قرار دادن دارایی خود در این سبدها به سادگی و بدون نیاز به دانش مالی می‌توانید سرمایه گذاری را تجربه کنید. داراتو ترکیبی از صندوق‌های سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می‌دهد که سرمایه گذاری در آن‌ها نه نیاز به تحلیل دارد و نه به صرف وقت زیاد برای معامله کردن و خرید و فروش. در داراتو کاربر می‌تواند به راحتی سبد سرمایه‌گذاری خود را انتخاب کند و در دارایی‌های متناسب با ترجیحات خودش سرمایه‌گذاری کند.

داراتو

مدیریت هوشمند پس‌انداز

همسبد در بستر معاملات اجتماعی با راهنمایی، مشاوره و انتشار ترکیب سبد معامله‌گران خبره، به سرمایه‌گذاران مبتدی و نیمه‌حرفه‌ای شیوه‌های معاملات پرسود را می‌آموزد تا مثل معامله‌گران حرفه‌ای سود کنند. پیچیدگی و گستردگی بازار بورس شاید برای بسیاری ترسناک باشد و سبب شود سرمایه‌گزاران در ابتدا وارد این بازار نشوند یا خیلی زود آن را ترک کنند؛ همسبد سامانه‌ای است که قصد دارد پیچیدگی‌های بازار بورس و پلتفرم‌های معاملاتی را برای سرمایه‌گزاران و معامله‌گران آسان کند. با همسبد برای ورود به بورس، به دانش و تجربۀ خاصی احتیاج نیست؛ بلکه همسبد است که قدم به قدم رمز و راز معامله‌گری را به شما آموزش می‌دهد، در معاملات همراهتان است و از بازار بورس برای شما محیطی دوست‌داشتنی و پرسود می‌سازد. همسبد از جدیدترین امکانات و تکنولوژی روز دنیا بهره می‌برد تا محیطی امن و با خدمات منحصر به فرد را برای کاربران خود ایجاد کند و بتواند جایگزینی کارآمد برای پلتفرم‌های مشهور و رایج معاملاتی باشد.

همسبد

 اولین پلتفرم معاملات اجتماعی در ایران

 اپلیکیشن بازده مرجع اطلاعات بازارهای مالی بوده که با ارائه اطلاعات به‌روز در زمینه خبر، تحلیل، قیمت لحظه‌ای بازارهای سهام، ارز و طلا، خودرو، مسکن و ارز دیجیتال همواره تلاش می‌کند تا خواسته‌های شما را مرتفع کند. شما می‌توانید با مطالعه‌ی تحلیل اخبار اقتصادی و تحلیل بازار مالی، با توجه به پیشنهادهای سرمایه‌گذاری، تصمیم بهتری برای سرمایه گذاری بگیرید. هدف ما در بازده این است که هر فردی با حداقل دانش و سرمایه بتواند در جریان آخرین رویدادهای .بازارهای مختلف قرار بگیرد و براساس این اطلاعات نسبت به سرمایه‌گذاری متناسب با میزان ریسک‌پذیری خود اقدام کند.

بازده

مرجع محتوای خبری و تحلیلی بازارهای سرمایه

وین‌وِست پلتفرم برگزاری مسابقات معامله‌گری و آموزش به کمک شبیه‌ساز بازار وین‌وست پلتفرمی است که با بهره‌مندی از شبیه‌ساز معامله در بازار بورس و رمزارز، بستری برای آموزش، تجربه و مسابقات معامله‌گری بین کاربران، به کمک پول مجازی فراهم کرده است. روش آموزش وین‌وست روی خلاصه‌سازی محتوا و تجربه‌محور شدن آموزش‌ها تمرکز دارد به شکلی که کاربر بتواند در طول آموزش‌ها، آموخته‌های خود را روی شبیه‌ساز تست کند و مهارت‌های خود را در مسابقات محک بزند.

وین وست

پلتفرم برگزاری مسابقات معامله‌گری و آموزش به کمک شبیه‌ساز بازار

اینوکس مرجعی برای ارائه محتوای تخصصی در حوزه فناوری بلاکچین و رمزارزها است. محتوای آموزشی و تحلیلی اینوکس همراه با نقشه راه مطالعاتی و سطح بندی مشخص منتشر میشود تا همه بتوانند با توجه به سطح دانش فعلی خود به صورت هدفمند از آن استفاده کنند. همچنین یادگیری انجام معاملات رمزارز و روش های سرمایه گذاری در پلتفرم شبیه ساز اینوکس مهیاست.

اینوکس

پایگاه تخصصی آموزش و تحلیل رمزارزها و فناوری بلاکچین

کنار هم ثروت‌آفرینی می‌کنیم

دستان کارآفرینان را به گرمی می‌فشاریم.
با ما در تماس باشید.

درخواست سرمایه‌گذاری