پورتفولیو – سرمایه‌گذاری جسورانه آگاه

نمونه های توسعه سرمایه گذاری

نگهدارنده متن برای توضیحات بیشتر برای این عنوان و برای نشر و نمونه های بیشتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

همسبد، شبکه اجتماعی بازارهای سرمایه جای خالی برابری اطلاعات در بازارهای سرمایه ایران را پر خواهد کرد. همسبد یک شیوه جدید و نو در ایران است که می‌تواند امکان رشدی برای مبتدیان در بازارهای سرمایه فراهم کند. استفاده همگان از این پلتفرم به افزایش سرمایه‌گذاری با ریسک کمتر کمک خواهد کرد و در نتیجه سرمایه‌گذاری بیشتر به رونق اقتصادی منجر خواهد شد. اطمینان سرمایه‌گذاران تازه‌وارد به بورس با در اختیار داشتن اطلاعات کلیه معاملات افراد حرفه‌ای و آموزش و تجربه همزمان آنها به یکباره معامله‌گران حرفه‌ای را افزایش خواهد داد و به این ترتیب جایگاه همسبد میان معامله‌گران ارتقا می‌یابد. افرادی که در همسبد شیوه معامله در بازارهای سرمایه را آموخته‌اند پس از طی این مسیر و افزایش سود، خود نیز می‌توانند در جایگاه معامله‌گر حرفه‌ای مسیر رشد و یادگیری را برای دیگران فراهم کنند.

همسبد

پلتفرم معاملات اجتماعی در بورس

پس‌انداز در طول تاریخ واژه‌ی محبوبی بوده است و به عنوان وسیله‌ای برای کاهش ریسک و آسودگی خاطر مورد استفاده قرار گرفته است. اما امروزه با وجود تورم‌های دورقمی و کاهش ارزش پول، امکان استفاده از این پس‌اندازها در آینده برای مردم ایران کم‌تر شده است. به همین دلیل افراد پس‌اندازهای خود را در جاهای مختلفی سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این میان کسانی هستند که به دلیل کمتر بودن سرمایه، نداشتن وقت یا دانش سرمایه‌گذاری یا حتی دوری محل زندگی از شهرهای بزرگ امکان سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مختلف را ندارند. «داراتو» ماموریت خود را ایجاد بستری برای تسهیل فرآیندهای پس‌انداز و سرمایه‌گذاری خرد می‌داند و در تلاش است تا با استفاده از دانش متخصصان این حوزه در گروه مالی آگاه، به مردم ایران در «تصمیم‌گیری مالی هوشمندانه» کمک کند.

داراتو

مدیریت هوشمند پس‌انداز

مدیریت بهینه مازاد درآمد با سبدگردانی متخصصان آگاه بر اساس نیاز مشتری

بازده پایگاه اطلاعاتی بازارهای سرمایه است که قیمت، اخبار و تحلیل این حوزه را به صورت شخصی‌سازی شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بازده با هدف جلوگیری از بمباران خبری و حل مسئله تناقض در اخبار و تحلیل‌های بازار سرمایه ایجاد شد و امروز با اخبار دقیق و صحیح به شکل جامع و مطابق با نیاز هر کاربر اطلاعات بازارهای سرمایه را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

بازده

مرجع محتوای خبری و تحلیلی بازارهای سرمایه

کرفس بزرگترین اپلیکیشن سلامت دیجیتال ایران و همراه همیشگی شما در مسیر زندگی سالم است. با کرفس می‌توانید به راحتی به وزن دلخواه خود برسید.
روش کرفس برای رژیم و لاغری بر مبنای کالری‌ شماری و در واقع ماکروشماری است. در این روش میزان کالری مجاز برای هر فرد مشخص می‌شود و با وارد کردن میزان غذاها و ورزش‌هایی که در طول روز انجام می‌دهید، باید در محدوه‌ی مجاز کالری بمانید تا به وزن مطلوب‌تان برسید. در این روش هیچ غذایی حذف نمی‌شود بلکه تنها مقدار آن‌ها کنترل می‌شود. شما با کرفس محدودیت غذایی ندارید و انتخاب نوع غذاها با خود شماست. کرفس یک رژیم آنلاین است و همیشه همراه شماست.

کرفس

همراه سلامتی تو

دسترسی به اطلاعات لحظه‌ای و دقیق بازار سرمایه و همچنین رصد آن ها در قالب فیلترهای پرکاربرد یکی از دغدغه های اصلی تمامی فعالان بازار سرمایه است. اپلیکیشن فست بورس در پاسخ به این نیاز با هدف نمایش اطلاعات کاربردی و پراهمیت بازار بورس ایجاد شده که در بخش‌های مختلف آن امکان رصد بازار در قالب‌های مختلف و شخصی سازی اطلاعات برای کاربران فراهم شده است.
همچنین با ایجاد شبکه ارتباطی میان کاربران امکان انتقال اطلاعات و رفع ابهامات فعالان بازار سرمایه را به وجود آورده است.

فست بورس

اپلیکیشن رصد بازار سرمایه

کنار هم ثروت‌آفرینی می‌کنیم

دستان کارآفرینان حوزه مالی را به گرمی می‌فشاریم.
با ما در تماس باشید.

درخواست سرمایه‌گذاری